×
ULAŞIM
GAZİANTEP HAVALİMANI

Gaziantep Havalimanı, yolcuların şehir merkezine ulaşımları için farklı ulaşım alternatifleri sunmaktadır. Gaziantep Havalimanı’na varışta yolcuların şehir merkezine ulaşımları HAVAŞ servis otobüsleri, taksiler, özel transfer ve araç kiralama ile sağlanmaktadır. Havaalanından şehir merkezine ulaşımlarda ekonomik olması nedeniyle HAVAŞ servis otobüsleri sıkça tercih edilmektedir. Uçak iniş seferlerine göre hareket eden HAVAŞ otobüsleri ile şehir merkezine gitmek kolay ve zahmetsizdir. HAVAŞ otobüsünü beklemek istemeyen yolcular gelen yolcu binasının çıkışında yer alan taksilere binerek hızlıca şehir merkezine gidebilirler.

Havalimanı ile şehir merkezi arası 20 kilometredir ve HAVAŞ ile seyahat süresi trafiğin yoğunluğuna bağlı olarak yaklaşık 35-40 dakika sürmektedir.

GAZİANTEP OTOGARI

Gaziantep otogarından şehir merkezi arası yaklaşık 11 km ve 25-30 dk'dır.

Gaziantep şehir merkezine, otobüs firmalarına ait servis araçları, taksi, minibüs ve Gaziantep Belediyesi tarafından işletilen belediye otobüslerini kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Seç Turizm, Ben Turizm, ve Çayırağası firmaları ile birlikte birçok ulusal otobüs firması bulunmaktadır.
Gaziantep Otogarı’ndan Türkiye’nin her noktasına sefer düzenlenmektedir. Ayrıca Türkiye’nin dört bir yanından düzenlenen direkt otobüs seferleri ile de Gaziantep Otogarı’na ulaşmak mümkündür.

KAYIT OL
/ gaziyarimaratonu
/ gaziantepbeld